MÍSTO KONÁNÍ

Letošní ročník školy hmotnostní spektrometrie se uskuteční v Hotelu Srní v srdci Národního parku Šumava, v nadmořské výšce 845 metrů nad mořem. Jako jediný hotel v České republice má klasický krytý bazén o rozměrech 25 x 12,5 m a vlastní víceúčelovou halu, kde si můžete zahrát nejrůznější sporty od tenisu, přes basketbal až po florbal. Je to i ideální výchozí bod turistických, cyklistických a běžeckých tras v regionu. Přímo v Srní je výběh s vlčí smečkou.

Hotel Srní se skládá z hlavní budovy a depandance Šumava vzdálené od sebe asi 200 metrů.

Hotel Srní****

Hotel Srní nabízí 91 pokojů s 200 lůžky a 110 přistýlkami.

Vybavení: koupelna s WC se sprchou nebo vanou, minibar, fén, SAT-TV, trezor, telefon. Ubytovací část hlavní budovy se skládá ze dvou propojených budov A a B, na které navazuje hotelová restaurace, à la carte restaurace, lobby bar, letní terasa, bowling bar a wellness zóna s bazénem 25 x 12,5 metru. Na hlavní budově hotelu Srní budou probíhat společenské večery.

 

Hotel Srní depandance*** (Šumava)

Depandance Šumava nabízí 45 pokojů s 90 lůžky a 43 přistýlkami.

Vybavení: koupelna s WC se sprchou nebo vanou, SAT-TV, telefon. Depandance se skládá z ubytovací části, hotelové restaurace, letní terasy, à la carte restaurace, velkého sálu a sportovní haly (hala, lezecká stěna, m-squash, fitness, laserová střelnice, virtuální trenažér od golfu po fotbal). Zde bude probíhat přednáškový program, krátké kurzy, prezentace firem a obědy.

Více o hotelu na www.hotely-srni.cz

 

CENÍK UBYTOVÁNÍ

osoba ve 2lůžkovém pokoji využitém 1 osobou v hlavní budově hotelu Srní

1 350 Kč / noc

osoba ve 2 a více lůžkovém pokoji v hlavní budově hotelu Srní

  900 Kč / noc

osoba ve 2lůžkovém pokoji využitém 1 osobou v depandanci Šumava

1 170 Kč / noc

osoba ve 2lůžkovém pokoji v depandanci Šumava

  780 Kč / noc

V ceně ubytování: snídaně ve formě bufetu, vstup do 25metrového bazénu, sauny a parní lázně, stolní tenis, WiFi, fitness, parkování a 20% sleva na služby sportovní haly.

Služby hotelu za poplatek: sportovní hala, lezecká stěna, m-squash, laserová střelnice, virtuální trenažér (golf, hokej, fotbal,..), bowling, masáže, půjčovna kol.

 

STRAVOVÁNÍ

Snídaně budou ve formě bufetu a jsou zahrnuty v ceně ubytování. Budou se podávat od 7:00 – 10:00 v hlavní budově i depandanci.

Obědy budou ve formě 2chodového menu – polévka a výběr ze 3 druhů hlavních jídel. Cena oběda je 194 Kč a není součástí registračního poplatku. Obědy je nutné objednat při registraci.

Večeře budou ve formě bufetu a jsou součástí registračního poplatku.

 

LOKALITA

        GPS: 49°5'8.452"N, 13°28'54.919"E

Adresa:

Hotely Srní

Srní 117

pošta Kašperské Hory

PSČ: 341 92

Tel.: 376 599 212

web: http://www.hotely-srni.cz